PATA TIMBER SIA to wyspecjalizowana sieć sklepów z materiałami drewnianymi związana z firmą PATA SIA, liderem branży przemysłu drzewnego na Łotwie.

PATA TIMBER oferuje klientom biznesowym i indywidualnym zarówno łotewskie, jak i zagraniczne produkty drewniane wiodących producentów. Sklepy detaliczne obsługują segment rynku prywatnego oraz małych i średnich firm, w tym indywidualnych przedsiębiorców, pracujących w budownictwie, stolarstwie i innych dziedzinach, w których podstawowym surowcem jest drewno. Ponadto firma posiada rozwinięty dział handlowy, którego przedstawiciele regionalni budują długoterminową współpracę i indywidualnie obsługują dużych klientów biznesowych – przedsiębiorstwa budowlane i rodzimych producentów konstrukcji drewnianych na całej Łotwie.
Asortyment oferowany przez PATA TIMBER obejmuje praktycznie pełen zakres materiałów drewnianych – tarcicę, deski niestrugane, deski heblowane, materiał kalibrowany, deski podłogowe i tarasowe, deski wykończeniowe, deski do sauny, płyty klejone, a także materiał do palenia – brykiet i granulat. Poza tym zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych świadczymy szeroki pakiet usług zgodnie ze specyficznymi potrzebami każdego z nich, zapewniając najwyższy poziom obsługi.
Sklepy sieci handlowej PATA TIMBER z powodzeniem działają w Rydze, Dreilini, Saldusie, Lipawie i Valmierze. Oferowany szeroki i konkurencyjny asortyment produktów, gwarantowana jakość materiałów oraz atrakcyjne i przyjazne dla klientów punkty sprzedaży potwierdzają, iż PATA TIMBER to profesjonaliści w swej dziedzinie.

PATA TIMBER oferuje

PRODUKTY drewniane:

- tarcicę suszoną i niesuszoną

niestrugane deski

stopniowany i niestopniowany materiał kalibrowany, C16 i C24

- deski wykończeniowe o różnych profilach

- deski podłogowe o różnych wymiarach

modrzewiowe i sosnowe deski tarasowe

belki klejone

- dębowe, jesionowe, brzozowe i sosnowe płyty klejone

deski do sauny

- płyty OSB i sklejki

akcesoria drewniane

USŁUGI związane z materiałami drewnianymi:

wycena projektów

- impregnowanie wysokociśnieniowe w kolorze zielonym lub brązowym

dezynfekcja

suszenie materiału

barwienie materiału

- dostawy na terenie całej Łotwy

Jakość produktów oferowanych przez PATA TIMBER zapewnia certyfikat BM TRADA FSC® (FSC-C123708).

Można go pobrać TUTAJ.