Zgodnie z DYREKTYWĄ RADY 2006/112/WE z dnia 28 listopada 2006 r. w sprawie wspólnego systemu podatku od wartości dodanej (138 (1)) jeśli odbiorca towaru jest podatnikiem, wyroby firmy PATA TIMBERopodatkowane są zerową stawką VAT.

W przeciwnym razie stosowana jest 21% stawka VAT (podstawowa stawka VAT na Łotwie).

Ze względu na zmienny kurs wymiany złotego ceny podane na stronie internetowej są systematycznie aktualizowane na podstawie danych Europejskiego Banku Centralnego. W przypadku zawarcia transakcji ceny są przeliczane na podstawie kursu bieżącego w dniu zawarcia transakcji.

PATA TIMBER ma oddzielny, silnie rozwinięty dział handlowy, którego przedstawiciele handlowi świadczą indywidualną obsługę i nawiązują długoterminową współpracę z klientami biznesowymi - firmami budowlanymi i producentami domów drewnianych na terenie całej Łotwy i innych krajów.
Klientom biznesowym składającym zamówienia hurtowe oferujemy specjalne ceny i warunki współpracy. W celu nawiązania współpracy i otrzymania najlepszej oferty zapraszamy do skontaktowania się z przedstawicielem handlowym lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się TUTAJ.

Dlaczego klienci biznesowi wybierają firmę PATA TIMBER?

Profesjonalizm. Oferujemy rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów. Nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi dokładnie analizują projekt każdego klienta i rekomendują najbardziej wydajne sposoby wykorzystania drewna konstrukcyjnego.

Ukierunkowanie na klienta. Szanujemy i doceniamy naszych klientów, świadcząc najlepszą obsługę i zapewniając długoterminową współpracę. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

Bezpieczeństwo i jakość. Oferujemy wysokiej jakości certyfikowane drewno konstrukcyjne (CE, FSC), które spełnia normy bezpieczeństwa, a tym samym odpowiada zasadom zrównoważonej budowy.

Rzetelność. Odpowiedzialnie i rzetelnie odnosimy się do swoich klientów i ich potrzeb, zapewniając im przejrzystą i jednoznaczną komunikację. Oprócz tego gwarantujemy prostą i transparentną politykę cenową.

Rozwój. Stale pracujemy nad ofertą nowych towarów i usług dla naszych klientów, jak również ulepszamy procesy firmowe w celu podniesienia poziomu obsługi klientów.

Współpracując z PATA KOKMATERIĀLI SIA, klienci mają pewność, że:

- 60% oferowanego asortymentu to wyroby firmy PATA SIA, a pozostałe wyroby są dostarczane wyłącznie przez zaufanych i sprawdzonych producentów materiałów drzewnych. W związku z tym na oferowane w naszym sklepie wyroby udzielamy gwarancji niezmiennej jakości.

- Do każdego zamówienia klienta oraz konsultacji dotyczących zastosowania materiałów drewnianych podchodzimy indywidualnie.

- Po dokonaniu oceny potrzeb klientów sprzedawcy oferują najbardziej odpowiednie i najatrakcyjniejsze cenowo rozwiązanie.

- Oferujemy produkty o różnych klasach jakości w różnych kategoriach cenowych, dlatego każdy klient może znaleźć rozwiązanie najbardziej dopasowane do swoich potrzeb.

- Oferujemy dostawę materiałów na adres wskazany przez klienta.