Bejca Jaśmin 1l

Nie więcej niż 5 produkty

W sprawie dostępności skontaktuj się ze specjalistą PATA TIMBER, wysyłając wiadomość e-mail na adres info@patatimber.pl

Bejca Jaśmin 

Objętość 1 l.Bejca na bazie lakieru/pernicy oleju lnianego, która poprawia naturalną strukturę drewna, chroni go przed niekorzystnym wpływem środowiska w perspektywie długoterminowej i utrzymuje wysoką odporność na ścieranie. Bejca tworzy oddychającą i elastyczną powłokę, która nie pęka, nie łuszczy się i jest łatwa do odnowienia. Odcień może się różnić w zależności od gatunku i koloru drewna. Służy do barwienia mocno obciążonych powierzchni (deski tarasowe, płoty, meble ogrodowe itp.). Stosowany również do obróbki impregnowanych desek.

Wydajność:

Drewno nieheblowane ≈ 4-7 m. kw/1 l

Drewno heblowane ≈ 12-15 m.kw. / 1 L

Drewno twarde ≈ 36 m.kw. / 1 L

Podane wartości są orientacyjne. Należy pamiętać, że wyniki zależą od rodzaju drewna i sposobu przygotowania. Zawsze zaleca się przeprowadzenie próby w celu obliczenia dokładnej wydajności.

UAF00IIAC0AAAC0
Asortyment
srodek do opracowania
Asortyment dolny
Bejca
Zanka
Jaśmin
Wielkość opakowania
1l
Kod produktu
BA-2-1

Nakładanie: bejcę olejową można łatwo nanieść pędzlem, wałkiem lub natryskiem. Najlepszy rezultat daje nakłądanie cienką warstwą. Nie stosować na powierzchnie nagrzane słońcem i dobrze wymieszać przed użyciem. Na zewnątrz zaleca się stosowanie 2 warstw, wewnątrz wystacza jedna.Wetrzeć bejcę w powierzchnię drewna i pozostawić do wchłonięcia. Nadmiar usunąć czystą, suchą szmatką lub papierowym ręcznikiem po upływie 20-30 minut, w zależności od właściwości absorpcyjnych drewna. Zaleca się stosowanie przy zakresie temperatur +10C0 - +25C0. Niższa temperatura, wilgotne drewno i wysoka wilgotność otoczenia wydłuża czas schnięcia. Czas schnięcia warstwy wynosi 24 godziny. Powierzchnie zabezpieczone bejcą PAINT ECO mogą być konserwowane dowolnym produktem z asortymentu PAINT ECO.

Czyszczenie narzędzi: Narzędzia można czyścić naturalną terpentyną lub ciepłą wodą z mydłem.