Przeglądasz produkty Wszystkie sklepy
Przejdź do produktów Sklep Olsztyn
Przejdź do produktów Sklep Gliwice
Przejdź do produktów Sklep Lublin
Przeglądasz produkty Wszystkie sklepy

Narzędzia

Narzędzia

Obróbka drewna wymaga odpowiedniej wiedzy merytorycznej oraz doskonałego przygotowania sprzętowego. Od jakości wykorzystywanych narzędzi stolarskich zależy precyzja pracy oraz bezpieczeństwo zarówno specjalisty, jak i materiału. W tej kategorii przygotowaliśmy profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, które sprawdzą się zarówno w warsztacie stolarskim, jak i na wyposażeniu domowego majsterkowicza. 

Nowość
Nowość
Popularny produkt
Popularny produkt
233.36 PLN
 
Nowość
Nowość
Popularny produkt
Popularny produkt
218.42 PLN
 
Nowość
Nowość
70.38 PLN
 

Profesjonalne narzędzia do pracy z drewnem

Praca z drewnem wymaga wyjątkowej precyzji. Sam materiał należy do drogich, a nawet najmniejsze błędy mogą skutkować jego uszkodzeniem i stratami finansowymi. Osoby profesjonalnie zajmujące się obróbką drewna doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w tym zakresie warto stawiać na najwyższej jakości narzędzia ręczne i elektronarzędzia do drewna. Od lat specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji materiałów drewnianych konstrukcyjnych, budowlanych i opałowych. Ofertę PATA rozszerzyliśmy o dedykowane narzędzia do drewna i przyrządy stolarskie. Z powodzeniem wykorzystywane są zarówno przez rzemieślników, jak i domowych majsterkowiczów, którzy obróbką drewna zajmują się hobbystycznie. Tego typu narzędzia do pracy z drewnem znajdują się także na wyposażeniu specjalistów od remontów i wykończenia wnętrz. 

W naszej ofercie przygotowaliśmy elektronarzędzia od sprawdzonych producentów, w tym m.in.: mini piłę łańcuchową elektryczną, bezprzewodową mini piłę łańcuchową (akumulatorową), wiertarko-wkrętarkę oraz szlifierkę. Zastanawiasz się, jakie są narzędzia do obróbki drewna, które warto mieć? Z pewnością warto jeszcze zwrócić uwagę na różne rodzaje wiertarek do drewna dla profesjonalistów, czyszczarkę do drewna czy też wyrzynarkę. Za każdym razem zakup powinien być dopasowany bezpośrednio do potrzeb kupującego. 

Szlifierka do drewna – charakterystyka

Jednym z oferowanych przez nas produktów jest profesjonalna szlifierka do drewna producenta Forcetools. To urządzenie akumulatorowe o bardzo dobrych parametrach technicznych. Szlifierka kątowa Forcetools charakteryzuje się liczbą 7000 obrotów na minutę i ma napięcie nominalne 24 V. Tego typu szlifierka ręczna do drewna stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia stolarza. Zestaw tego typu urządzeń można uzupełnić o szlifierkę rotacyjną do drewna. 

Wiertarka/wkrętarka – dlaczego jej potrzebujesz?

Oczywiście obróbka materiałów drewnianych to również wiercenie w nich otworów, a także łączenie więcej niż jednego elementu za pomocą wkrętów. Tu nieocenionym wsparciem są wkrętarka do drewna i wiertarka do drewna. Nasi eksperci rekomendują zakup urządzenia Onex OX-1532, które łączy funkcjonalności obu tych narzędzi. Dzięki temu wystarczy jedno elektronarzędzie. Tego typu wiertarko-wkrętarka do drewna to wydajne rozwiązanie, które pozwala na wygenerowanie oszczędności finansowych. Dzięki niemu zaoszczędzisz także miejsce w warsztacie. 

Mini piła łańcuchowa do warsztatu stolarskiego

Praca stolarza opiera się m.in. na docinaniu płyt meblowych i innych materiałów. Wówczas nieocenionym wsparciem są narzędzia do cięcia drewna. Polecanym przez nas rozwiązaniem jest przenośna mini piła łańcuchowa akumulatorowa DaoLong 6". Z powodzeniem zaspokoi potrzeby domowych majsterkowiczów i sprawdzi się w przypadku podstawowych prac stolarskich. Jej atutem jest mobilność. Mini piłę łańcuchową na akumulator z powodzeniem zabierzesz ze sobą na miejsce montażu mebli na wymiar, aby wykonać ewentualne poprawki lub dociąć brakujące elementy. 

Zapraszamy do zapoznania się z dystrybuowanymi przez nas narzędziami do obróbki drewna oraz do ich zakupu w sklepie internetowym PATA. Nasz asortyment wciąż ewoluuje i niebawem powinien zostać rozszerzony o kolejne elektronarzędzia. 

Pata!