Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Grupa PATA wkrótce otworzy swój trzeci sklep z drewnem w Lublinie, rozszerzając istniejącą sieć sklepów z drewnem PATA w regionie Morza Bałtyckiego - Łotwa, Litwa, Polska.
Z radością informujemy, że grupa PATA już niedługo otworzy swój drugi sklep materiałów drewnopochodnych w Polsce. Tym razem otwieramy się dla Państwa w Gliwicach przy ulicy Pocztowej 82M.
Drewniane deski elewacyjne narażone są na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci i wiatru. Aby dobrze i długo nam służyły oraz szybko nie szarzały, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze desek elewacyjnych i jak je odpowiednio zabezpieczyć.
Istnieje kilka aspektów, które należy rozważyć przy wyborze najbardziej odpowiedniego drewna elewacyjnego do projektu budowlanego – grubość, jakość, sposób łączenia desek i oczywiście ich wygląd lub profil.
Budowa tarasu to radość dla każdej rodziny. Trzeba jednak pamiętać o jednym – jeśli chcemy, aby taras służył długo i ładnie wyglądał, należy go regularnie konserwować.
Wiosna to odpowiedni czas, aby zająć się budową tarasu. Taras to świetny sposób na dodanie użytkowej przestrzeni na zewnątrz domu.
Specjaliści z sieci sklepów drzewnych PATA zapraszają wszystkich na otwarcie sezonu tarasowego 13 maja. W godzinach od 10.00 do 14.00 eksperci zaprezentują ofertę tego sezonu, na co zwrócić uwagę przy budowie tarasu, jak najlepiej wybrać deski tarasowe i co trzeba zrobić, aby taras był trwały.
Ponieważ sauna służy do oczyszczania nie tylko ciała, ale i ducha, ważny jest wybór wykończenia wnętrza sauny i dobór desek na ławki.
Pata!