Usługi

Sprawdzona jakość, indywidualne podejście, profesjonalne wykonanie i pożądany efekt

Malowanie
Malowanie
malowanie desek w różnych odcieniach
Impregnacja wysokociśnieniowa
Impregnacja wysokociśnieniowa
impregnacja wysokociśnieniowa drewna w odcieniu zielonym i brązowym
Impregnacja ogniochronna
Impregnacja ogniochronna
impregnacja ogniochronna drewna
Impregnacja antyseptykiem
Impregnacja antyseptykiem
ochrona drewna przed sinizną i pleśnią
Cięcie na długość
Cięcie na długość
cięcie drewna na wymaganą długość
Wycena projektu
Wycena projektu
wycena drewna dla projektów budowlanych

Malowanie

Naszym klientom oferujemy usługi gruntowania, malowania, bejcowania, lakierowania materiałów drewnianych oraz ich obróbkę środkiem antyseptycznym lub uniepalaczem. Gruntowanie i malowanie desek jest możliwe z trzech lub czterech stron. Proces malowania jest przeprowadzany przemysłowo, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości jednolitej powłoki malarskiej. Oferujemy malowane przemysłowo, kalibrowane/strugane deski wykończeniowe i deski tarasowe z drewna sosnowego i świerkowego. Dostępne są różne rodzaje powierzchni desek wykończeniowych – z powierzchnią struganą lub piłowaną, strukturyzowaną/szczotkowaną i mikroryflowaną.

Impregnacja wysokociśnieniowa

Impregnacja wysokociśnieniowa to nasączanie wyrobów środkami ochronnymi, które kilkakrotnie przedłużają żywotność drewna. Drewno jest chronione przed potencjalnymi czynnikami degradującymi, np. gniciem, pleśnią, kornikami itp. Naszym klientom oferujemy impregnację w dwóch kolorach: zielonym i brązowym. Wybór odcienia to tylko kwestia gustu, ponieważ właściwości ochronne drewna są takie same dla obu kolorów.

Impregnacja ogniochronna

Impregnacja ogniochronna to powlekanie drewna środkiem ogniochronnym, dzięki czemu zabezpieczone drewno jest ognioodporne. Środek ogniochronny tworzy na drewnie cienką powłokę, która w kontakcie z płomieniami zamienia się w suchą pianę, hamując w ten sposób oddziaływanie ognia na powierzchnię drewna. Środek ogniochronny jest głównie stosowany do obróbki łat, belek i desek itp.

Cięcie na długość

Jeśli klient chce przewieźć zakupiony materiał własnym transportem lub jeśli wymagany jest materiał o określonej długości, oferujemy usługę cięcia na długość.

Wycena projektu

Oferujemy naszym klientom wycenę materiałów drewnianych potrzebnych do projektu budowlanego. Aby skorzystać z tej usługi, skontaktuj się z jednym z naszych doradców klienta.