Zwrot towaru

W celu anulowania zamówienia, za które nie została dokonana płatność, lub dokonania zmian w zamówieniu, kupujący musi skontaktować się z działem obsługi klienta PATA  mailowo na adres: info@patatimber.pl lub telefonicznie na numer +48 780 500 493.

Kupujący może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy iw ciągu 14 (czternastu) dni jednostronnie odmówić przyjęcia towaru zakupionego na platformie sklepu internetowego patatimber.pl i zwrócić go Sprzedawcy. Termin do skorzystania z prawa odstąpienia od umowy liczy się od dnia, w którym Kupujący lub osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie towaru; lub od dnia zawarcia umowy, jeżeli taka usługa jest świadczona. Kupujący jest zobligowany do uiszczenia opłaty za transport zakupionych towarów spowrotem do sklepu PATA.

Kupujący musi poinformować sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu na odstąpienie od umowy, korzystając z formularza odstąpienia od umowy lub innego jednoznacznego oświadczenia o decyzji o odstąpieniu od umowy.

Kupujący może elektronicznie wypełnić i przesłać formularz odmowy lub inne jednoznaczne oświadczenie na adres e-mail działu obsługi klienta PATA: info@patatimber.pl. Więcej informacji dotyczących zwrotu towaru oraz gwarancji znajdziesz w regulaminie sklepu internetowego PATA.