Listwy

Listwy

W tej kategorii materiałów drewnianych PATA, przygotowaliśmy dla Ciebie różne rodzaje listew. Powstają one z takich gatunków drzew jak sosna i osika. Dbamy o to, aby każda pojedyncza listwa charakteryzowała się idealnym wykończeniem. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem materiałów drewnianych w PATA oraz do ich zakupu w naszym sklepie internetowym.

Listwy drewniane podłogowe

Jedną z naszych propozycji są wysokiej jakości drewniane listwy przypodłogowe. Stosuje się je w trakcie prac wykończeniowych. Dzięki nim można w estetyczny sposób ukryć dylatację, która powstaje pomiędzy panelami lub deskami podłogowymi a ścianą. Listwy drewniane podłogowe to nie tylko praktyczny, ale też dekoracyjny element wykończeniowy, który korzystnie wpływa na wizualny odbiór pomieszczenia. Oferujemy je w różnych wymiarach, dzięki czemu dopasujesz profile drewniane do swoich potrzeb. 

Listwy drewniane do ościeżnic drzwiowych

Szczeliny drzwiowe negatywnie wpływają na estetykę wnętrz i komfort ich użytkowników. Aby je zamaskować, stosuje się dedykowane listwy drewniane do drzwi. W PATA przygotowaliśmy starannie obrobione listwy o różnej charakterystyce. Materiał ten jest wdzięczny w dalszej obróbce, dzięki czemu można go dociąć i pomalować zgodnie ze swoimi potrzebami. Proponowane w PATA listwy maskujące drewniane doskonale przykryją szczeliny drzwiowe. 

Listwy drewniane okienne

Kolejnym elementem naszej kompleksowej oferty są listwy drewniane wykończeniowe do szczelin okiennych. Po osadzeniu okna w ramie mogą pozostać nieestetyczne szczeliny. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie drewnianych listw maskujących. Z jednej strony przykryją nierówności i przerwy, a z drugiej poprawią estetykę wykończenia wnętrz. Nasze materiały powstają ze starannie wyselekcjonowanych drzew, które następnie poddajemy profesjonalnej obróbce. Dzięki temu listwy charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dużą wytrzymałością eksploatacyjną. 

Narożniki z listew drewnianych

Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, nasi specjaliści przygotowali również dedykowane listwy narożnikowe drewniane. Doskonale sprawdzają się one na łączeniach różnych płaszczyzn, w tym m.in. między podłogą a ścianami lub ścianami i sufitem. Łączą w sobie funkcję praktyczną i dekoracyjną. Wybrane produkty z naszej oferty różnią się standardem wykończenia, parametrami technicznymi i wytrzymałościowymi. Podzieliliśmy je na materiały przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń oraz w warunkach zewnętrznych. Dzięki nim uzyska się pożądany efekt kompletności projektu. 

Ponadto w naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór innych listw i kątowników, które powstają z takich gatunków jak osika i sosna. Dzięki temu w PATA skompletujesz zestaw materiałów, których potrzebujesz do prac wykończeniowych. Kompleksowa oferta obejmuje: przypodłogowe listwy drewniane, ościeżnice drzwiowe i okienne, listwy maskujące, kątowniki, narożniki wewnętrzne oraz narożniki zewnętrzne. Dostępne są w różnych wymiarach i o różnych profilach. Gwarantowana wilgotność tych produktów to KD12%. 

Orientacyjne ceny listew drewnianych w PATA

Ceny listew drewnianych zależą od kilku czynników. Oczywiście różnią się w zależności od gatunku drzewa oraz rodzaju danej listwy. Ponadto wpływ na wycenę ma wykończenie materiału. W ofercie posiadamy m.in. listwy drewniane frezowane i listwy drewniane profilowane. Ceny listew wykończeniowych drewnianych od PATA zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Szczegółową wycenę można otrzymać w bezpośrednim kontakcie z naszym ekspertem. 

Jako PATA na co dzień współpracujemy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Nasze materiały drewniane wykorzystywane są powszechnie przez producentów domów i konstrukcji drewnianych, producentów drzwi, okien, firmy wykończeniowe oraz domowych majsterkowiczów. Na przestrzeni lat staliśmy się zaufanym partnerem w zakresie dostarczania wysokiej jakości materiałów drewnianych. Drzewo do ich produkcji pozyskujemy tylko ze zrównoważonych gospodarstw leśnych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.