O nas

Oferujemy produkty z drewna wiodących producentów

PATA sp z o.o. to wyspecjalizowana sieć składów z drewnem, należąca do wiodącej grupy przemysłu drzewnego PATA SIA. W sklepach detalicznych firma obsługuje segment klientów indywidualnych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym indywidualnych przedsiębiorców działających w branży budowlanej, stolarskiej oraz wszelkich innych branżach, w których surowcem jest drewno. Ponadto firma posiada dobrze rozwinięty oddział handlowy, którego menadżerowie indywidualnie obsługują i tworzą długoterminową współpracę z dużymi klientami biznesowymi – firmami budowlanymi i producentami domów o konstrukcji drewnianej na terenie całej Polski.

Nasza oferta obejmuje praktycznie cały asortyment tarcicy

Oferujemy tarcicę, deski nieobrzynane, deski strugane, materiał kalibrowany, deski podłogowe i tarasowe, deski wykończeniowe, deski do sauny, płyty klejone, a także materiał opałowy – drewno opałowe, brykiety i pellet. Naszym klientom – zarówno gospodarstwom domowym, jak i klientom biznesowym – zapewniamy również szeroki asortyment usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb, zachowując najwyższy poziom obsługi klienta.


PATA Katalog produktowy 2024

Nasze wyspecjalizowane składy drewna w Gliwicach, Lublinie i Olsztynie

Szeroki i konkurencyjny asortyment oferowanych produktów, gwarantowana jakość materiałów oraz atrakcyjne i przyjazne klientom punkty sprzedaży potwierdzają, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Nasze produkty:

tarcica suszona i niesuszona, materiały nieobrzynane, sortowane oraz niesortowane kalibrowane, klasa C16 i C24, deski tarasowe modyfikowane termicznie, deski wykończeniowe, deski wykończeniowe o różnych profilach, deski podłogowe o różnych wymiarach, deski tarasowe sosnowe, klejone belki klejone płyty dębowe, jesionowe, brzozowe, sosnowe, deski do sauny, płyty OSB i sklejki, wyroby z drewna, produkty do obróbki powierzchni, łączniki i wkręty

Nasze usługi:

malowanie desek, impregnacja wysokociśnieniowa w odcieniu zielonym lub brązowym, zabezpieczenie środkiem ogniochronnym, cięcie drewna na długość, wycena projektu