Przeglądasz produkty Wszystkie sklepy
Przejdź do produktów Sklep Olsztyn
Przejdź do produktów Sklep Gliwice
Przejdź do produktów Sklep Lublin
Przeglądasz produkty Wszystkie sklepy

Listwy do sauny

Listwy do sauny

W naszej ofercie znajdziesz starannie przygotowane listwy do sauny. Materiały te służą do estetycznego wykończenia pomieszczenia i przykrywają ewentualne nierówności. Z myślą o potrzebach klientów przygotowaliśmy listwy narożne wewnętrzne, zewnętrzne oraz listy zakrywające. Powstają z wysokiej jakości osiki lub termo drewna osikowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą PATA w tym zakresie. 

Do czego służą listwy do sauny?

Listwy do sauny mają szerokie zastosowanie w pracach wykończeniowych. Dzięki nim można kompletnie wyposażyć pomieszczenie oraz zadbać o jego estetykę i komfort użytkowania. W naszej ofercie przygotowaliśmy listwy, dzięki którym przykryjesz łączenia pomiędzy ścianami, podłogą i sufitem. To listwy narożne, które charakteryzują się dobrymi parametrami technicznymi. Asortyment PATA zawiera listwy narożne zewnętrzne oraz wewnętrzne. Ponadto przygotowaliśmy listwy zakrywające, które zasłonią ewentualne szczeliny w różnych miejscach pomieszczenia. 

Dlaczego warto korzystać z listew zakrywających i narożnych?

Materiały ten wykorzystuje się przede wszystkim do zakrywania szczelin w rogach ścian, okien oraz w łączeniach pomiędzy ścianami, ścianami i sufitem oraz ścianami i podłogą. To niezwykle ważne, ponieważ od jakości wykonania okładziny pomieszczenia zależy jego wydajność i bezpieczeństwo eksploatacji. W związku z tym przy konstrukcji sauny warto korzystać ze sprawdzonych materiałów o ponadprzeciętnej wytrzymałości, które oferują eksperci PATA.

Wysokiej jakości listwy do sauny od PATA

Od lat w PATA stawiamy na najwyższą jakość materiałów drewnianych. Wszystkie deski wykończeniowe do sauny powstają ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Pozyskujemy je w krajach bałtyckich oraz Skandynawii. Jako listwy rekomendujemy nasze dedykowane deski do sauny z osiki lub termo drewna osikowego. Materiał ten charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami w zakresie odporności na wysoką temperaturę i wilgoć. Jednocześnie osika nie wydziela żywicy, nie nagrzewa się do wysokich temperatur, nie tworzy sęków oraz ma gładką i delikatną powierzchnię. To właściwości poszukiwane przez osoby, które budują sauny na własny użytek lub komercyjnie. Pod tym kątem proponowane przez nas rozwiązania to klasa premium wśród materiałów konstrukcyjnych do saun suchych. 

Jakie wymiary listew do sauny znajdziesz w naszej ofercie?

Poszczególne listwy do sauny z naszej oferty różnią się wymiarami oraz kształtem. Klasyczna listwa zakrywająca z osiki jest płaska i ma wymiary 12x40x2400 milimetrów. Do wykończenia narożników wewnątrz pomieszczenia rekomendujemy nasze osikowe listwy narożne o wymiarach 25x25x2400 milimetrów. Do użytku zewnętrznego w przypadku saun nadają się listwy narożne zewnętrzne o wymiarach 28x45x2400 milimetrów. Kompleksowa oferta PATA sprawia, że bez trudu kupisz u nas zestaw desek do sauny, których potrzebujesz. Posiadamy również dedykowane deski na ławki do sauny oraz materiały do wykonania boazerii. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą PATA oraz do zakupu desek i listew do sauny w naszym sklepie internetowym. Od lat współpracujemy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi i jesteśmy jednym z liderów rynku w krajach bałtyckich.