Nowi klienci

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

We wszystkich sklepach regularnie oferujemy klientom towary w ramach kampanii „Dobra cena” i „Promocja”, a także zapewniamy profesjonalną obsługę świadczoną przez doradców handlowych.

Współpracując z PATA, klienci mogą być pewni, że:

  • 60% oferowanego asortymentu produkowane jest przez firmę PATA, pozostałe produkty są dostarczane tylko przez rzetelnych i sprawdzonych producentów drewna. Dzięki temu możemy zapewnić niezmienną jakość produktów dostępnych w sklepach.
  • Jedną z największych korzyści dla klientów jest możliwość osobistego obejrzenia i zakupu potrzebnych im materiałów.
  • Zapewniamy indywidualne podejście do zleceń, a także konsultacje w kwestiach związanych z zastosowaniem drewna.
  • Przypominamy, że możesz zaoszczędzić pieniądze robiąc zakupy w sklepie internetowym PATA. Przy zakupie powyżej 7000 PLN możesz otrzymać rabat ilościowy w wysokości 15% na cały zakup!
  • Sprzedawcy oceniają potrzeby klientów i na ich podstawie proponują najbardziej odpowiednie i korzystne rozwiązanie. W sklepach dostępne są materiały różnych klas jakościowych w różnych kategoriach cenowych, dzięki czemu każdy odwiedzający sklep ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Oferujemy dostawę materiału pod wskazany przez klienta adres. Więcej o sposobach dostawy dowiesz się tutaj.

DLA FIRM

Przedsiębiorstwo posiada odrębny, dobrze rozwinięty oddział handlowych, w którym menadżerowie indywidualnie obsługują i tworzą długoterminową współpracę z klientami biznesowymi – firmami budowlanymi i producentami domów o konstrukcji drewnianej na terenie całej Europy. Dla firm oraz odbiorców hurtowych przygotowaliśmy specjalne ceny i warunki współpracy biznesowej. Aby rozpocząć współpracę i otrzymać najlepszą ofertę, skontaktuj się z jednym z naszych menadżerów sprzedaży.

Rób zakupy jako firma również w sklepie internetowym PATA. Do dokonania zakupów przez internet zapraszamy firmy, do zarejestrowania się w sklepie internetowym patatimber.lv i wypełnienia upoważnienia do dokonywania zakupów w sklepie internetowym. Po złożeniu wniosku, w ciągu 1-2 dni roboczych na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie utworzenia konta, a jeśli jesteś płatnikiem podatku VAT, na fakturach automatycznie zastosowane zostanie odwrotne obciążenie VAT. 

Dlaczego klienci biznesowi wybierają PATA sp. o.o.?

  • Profesjonalizm. Oferujemy rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów. Nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi dokładnie oceniają projekt każdego klienta i rekomendują najwydajniejsze sposoby wykorzystania materiałów drewnianych. 
  • Ukierunkowanie na klienta. Szanujemy i doceniamy naszych klientów, świadcząc najlepszą obsługę i zapewniając długoterminową współpracę. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. 
  • Bezpieczeństwo i jakość. Oferujemy wysokiej jakości certyfikowane materiały drewniane, które spełniają normy bezpieczeństwa, a tym samym są zgodne z zasadami zrównoważonego budownictwa. 
  • Uczciwość. Odpowiedzialnie i rzetelnie traktujemy swoich klientów i ich potrzeby, gwarantując klarowną i jasną komunikację. Ponadto zapewniamy prostą i przejrzystą politykę cenową. 
  • Rozwój. Stale pracujemy nad wzbogaceniem oferty o nowe towary i usługi dla naszych klientów, jak również ulepszamy procesy firmowe w celu podniesienia poziomu obsługi klientów.