Metody płatności

Po otrzymaniu płatności za zamówienie, w ciągu 1-3 dni roboczych przygotowujemy i kompletujemy zamówienie w zależności od wielkości zamówienia oraz dostępności towaru w naszych sklepach/magazynach. 

W przypadku nieotrzymania od kupującego zapłaty za potwierdzone zamówienie w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu jego potwierdzenia, kontaktujemy się z kupującym i uzgadniamy konkretny termin płatności lub anulowanie zamówienia.

Jeśli wybrałeś płatność za zamówienie gotówką, możesz opłacić zamówienie przy odbiorze towaru w sklepach PATA. W tym przypadku sprzedawca przygotowuje i skompletuje zamówienie w ciągu 1-3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzonego zamówienia. Limit płatności dla trnsakcji gotówkowych to 15 000,00 pln dla firm.

Za zamówienie możesz zapłacić kartą debetową lub kredytową zarówno online, wybierając najwygodniejszą dla siebie kartę płatniczą, jak i przy odbiorze produktu w sklepach PATA.

Możesz opłacić zamówienie w serwisie bankowości internetowej, wybierając najwygodniejszą dla siebie usługę bankowości internetowej.

Jeśli chcesz opłacić zamówienie przelewem na rachunek bankowy sprzedawcy, po potwierdzeniu zamówienia na wskazany adres e-mail zostanie przesłana faktura zaliczkowa, którą należy opłacić przelewem w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.