Praca

PATA  to świetne miejsce pracy i możliwość rozwoju! Zawsze chętnie przyjmujemy do pracy ludzi ciekawych świata, oddanych i profesjonalnych.

Jeśli chcesz zostać członkiem zespołu PATA, czekamy na Twoje zgłoszenie na adres rekrutacja@patatimber.pl ze wskazaniem pożądanego obszaru działalności. Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko pojawi się odpowiedni wakat w obszarze, który Cię interesuje.

Grupa PATA to największa firma w regionie bałtyckim zajmująca się kompleksowym zarządzaniem lasami, produkcją drewna, logistyką i handlem. Grupa PATA posiada największą sieć specjalistycznych sklepów z drewnem w regionie Morza Bałtyckiego. Produkty drzewne i opałowe PATA są dostępne na Łotwie, Litwie oraz w Polsce. W każdym z tych krajów istnieje również możliwość zakupów online. Siedziba Grupy PATA znajduje się w Rydze, na Łotwie. Grupa PATA zatrudnia ponad 750 osób.

Biorąc pod uwagę strategiczny plan Grupy PATA dotyczący rozszerzenia działalności w Polsce, zwłaszcza poprzez rozbudowę sieci sklepów z drewnem, firma aktywnie poszukuje Młodszego specjalisty ds. Marketingu zlokalizowanego w Polsce. Kandydat powinien mieszkać w Olsztynie, woj. Warmińskio – Mazurskie.

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. Marketingu

Przegląd stanowiska: jako specjalista ds. Marketingu w sieci PATA Twoja rola będzie kluczowa we wsparciu wejścia firmy na polski rynek. Będziesz pracować jako część zespołu marketingowego Grupy PATA.

Najważniejsze obowiązki:

  • Wspomaganie w realizacji strategii marketingowej firmy.
  • Zbieranie i analiza danych związanych z skutecznością działań marketingowych.
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów marketingowych.
  • Zarządzanie profilami w mediach społecznościowych, w tym tworzenie treści i angażowanie odbiorców.
  • Utrzymywanie i aktualizacja strony internetowej firmy, dodając poprawną i interesującą treść.
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych I marketingowych dla różnych kanałów, zapewniając spójność przekazu i kontentu.
  • Tworzenie materiałów sprzedażowych, takich jak prezentacje, broszury, banery, itp., w celu wsparcia zespołu sprzedaży.
  • Koordynacja wydarzeń z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i aktywności sponsorskich, reprezentując pozytywnie firmę w społeczeństwie .

Umiejętności zawodowe i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie marketingu, komunikacji, administracji biznesu lub w pokrewnym obszarze.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji w piśmie I mowie.
  • Znajomość zarządzania mediami społecznościowymi i utrzymania stron internetowych.
  • Kreatywne myślenie i umiejętność tworzenia interesujacych  treści.
  • Umiejętność efektywnej pracy w szybkim tempie i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Znajomość SEO, SEM i analizy cyfrowej będzie mile widziana.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach firmy.
  • Klimat pracy oparty na współpracy i wsparciu.
  • Ekscytujące projekty i możliwość pracy z dynamicznym zespołem.
  • Szanse na wpływanie na rozwój naszej firmy.
  • Zniżki dla pracowników na produkty/usługi firmy.
  • Regularne wydarzenia integracyjne i spotkania towarzyskie.
  • Szansa by być częścią firmy której celami są innowacyjność oraz perfekcja.