Ceny od 2209 zł/m3 (netto)

Specjalne ceny i warunki współpracy dla klientów biznesowych przy zamówieniach hurtowych - zapytaj o najlepszą ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym.

Wytrzymałe i solidne rozwiązanie - belki klejone! Wybór konstrukcji z drewna klejonego to oszczędność drewna konstrukcyjnego oraz znacznie większa swoboda w tworzeniu kształtów w porównaniu z tarcicą z litego drewna, która jest stosowana w jednym kawałku.

Drewno belek klejonych jest specjalnie osuszane, jego wilgotność nie przekracza 10-16%, dlatego podczas eksploatowania nie pękają i nie zmieniają kształtu. Belki klejone są lekkim (1/6 wagi żelbetowej belki o podobnym wymiarze) i pewnym materiałem - dzięki niskiemu współczynnikowi przewodnictwa cieplnego podczas pożaru nadpalają się, ale nie deformują.
Belki klejone oferujemy na indywidualne zamówienie według specyficznych potrzeb klienta. Wyślij zapytanie o indywidualną wycenę TUTAJ.
Maksymalne wymiary: grubość 270 mm, szerokość 1200 mm, długość 24 000 mm.

Zapytaj o dostępność wyrobów, ilość i cenę, wypełniając formularz TUTAJ lub kontaktując się z naszym przedstawicielem handlowym

Dla wygody naszych klientów oferujemy dostawę zamówień. Koszty dostawy nie są wliczone w ceny.