Klatki i karmniki dla ptaków

Klatki i karmniki dla ptaków

Od początku istnienia naszej firmy dużą wagę przykładamy do dbałości o ekosystem leśny. Świadomie eksploatujemy gospodarstwa leśne z zachowaniem standardów zrównoważonego rozwoju. Do dbałości o lasy i ich mieszkańców zachęcamy także naszych klientów. W tej kategorii produktów przygotowaliśmy dedykowane klatki i drewniane karmniki dla ptaków, które w stu procentach powstają na Łotwie. Zapraszamy do ich zakupu i zadbania o naszych latających przyjaciół. 

Domek dla ptaków od PATA

Starannie przygotowany domek dla ptaków powinien zapewnić im niezbędne schronienie. Jednocześnie musi być bezpieczny w użytkowaniu, aby zminimalizować ryzyko urazów tych delikatnych zwierząt. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze karmniki/domki dla ptaków wykonujemy w stu procentach ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Obecnie w ofercie posiadamy modele przeznaczone do mocowania na ramy okienne (np. na balkonie), jak i do zawieszenia na drzewie lub dedykowanym stojaku. Dzięki temu można dobrać produkt bezpośrednio do swoich potrzeb. 

Domek dla ptaków na zimę

W trosce o los zwierząt warto zainwestować w domek dla ptaków na zimę. To właśnie o tej porze roku zwierzęta te są najbardziej narażone na chłód i brak pożywienia. W krajach bałtyckich zima potrafi dać się mocno we znaki. Wykonane przez nas karmniki powstają z drewna świerkowego. Dołączamy do nich instrukcję montażu oraz niezbędne elementy, w tym gwoździe. Dzięki temu proces zbicia i powieszenia domku jest bardzo prosty. Wymiary domku dla ptaków od PATA to: 145x150x220 mm. Obecnie oferujemy karmniki dla wielu gatunków, w tym m.in. szpaków, sikorek, muchołówek i strzyżyków. Otwór w domku dla ptaków jest przygotowany z myślą o nich. 

Karmnik dla ptaków od PATA jest bezpieczny 

Karmnik dla ptaków z naszej oferty dostępny jest w cenie około 70 złotych. Gwarantujemy jego wysoką jakość i wytrzymałość. Z powodzeniem przetrwa wiele sezonów. Aby jeszcze lepiej go zabezpieczyć, drewno pokrywamy bejcą przyjazną dla środowiska naturalnego i w pełni bezpieczną dla zwierząt. W związku z tym ptaki z powodzeniem mogą korzystać ze schronienia przygotowanego przez ekspertów PATA, a Ty możesz uzupełniać ich domek o pokarm, który pomoże im przetrwać w czasie trudnych warunków pogodowych. 

Gdzie powiesić domek dla ptaków?

Zastanawiasz się gdzie powiesić domek dla ptaków? Miejsce montażu zależy w dużej mierze od wybranego modelu karmnika. Obecnie w ofercie mamy zarówno modele przeznaczone do mocowania na ramy okienne, jak i do stojaków i drzew. Dzięki temu możesz powiesić domek dla ptaków na balkonie nawet w mieszkaniu w bloku. Na obszarach podmiejskich, wiejskich i leśnych warto powiesić domek dla ptaków na drzewie, dzięki czemu zwierzęta lepiej odnajdą się w swoim naturalnym środowisku. 

Zachęcamy do zakupu karmników dla ptaków z oferty PATA. Razem z nami zadbasz o poprawę komfortu warunków życia zwierząt oraz o ekosystem, w którym żyją. Proponowane przez nas ptasie domki powstają z drewna świerkowego pozyskiwanego ze zrównoważonych gospodarstw leśnych w krajach bałtyckich.