Ceny od 53 zł/m2 (netto)

Specjalne ceny i warunki współpracy dla klientów biznesowych przy zamówieniach hurtowych - zapytaj o najlepszą ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym.

Wybierz deski z litego drewna i ciesz się nowymi, nieznanymi dotąd odczuciami. Ułóż deski, zdejmij buty i czerp energię z drewna!

Oferujemy deski podłogowe z litego drewna wytwarzane ze starannie obrobionego i struganego drewna sosnowego lub świerkowego, które jest fabrycznie osuszane do wilgotności KD12% (±2%). W naszych sklepach dostępne są deski podłogowe o różnej szerokości i grubości wytwarzane ze starannie wybranych materiałów najlepszej jakości. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni desek nie trzeba ich dodatkowo wygładzać przed ułożeniem. Każda deska posiada profil z wpustami, które ułatwiają układanie. Deski podłogowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrafią docenić naturalne piękno podłogi z litego drewna.
Długości 2,4 - 6,0 m
Grubość, mm Szerokość, mm Profil Szkic profilu Specyfikacja
28 137 Otwórz szkic wilgotność 10%, z wpustem, jakość B
28 137 Otwórz szkic wilgotność 10%, z wpustem, jakość A+
35 112 wilgotność 12%, jakość AB
40 235 Otwórz szkic wilgotność 10%, jakość AB
WAŻNE! Szczegółowy opis jakości znajduje się TUTAJ

Zapytaj o dostępność wyrobów, ilość i cenę, wypełniając formularz TUTAJ lub kontaktując się z naszym przedstawicielem handlowym.

Dla wygody naszych klientów oferujemy dostawę zamówień. Koszty dostawy nie są wliczone w ceny.